..:..HISTORIE STRÁNEK, aneb i takto to tu vypadalo..:..

zde je zobrazena historie našich stránek, kliknutím na zmenšeninu, se Vám zobrazí web ve své plně "kráse"

Takto vypadaly mé první webové stránky., jejich adresa činila www.cetelon.euweb.cz, bylo mi ale jasné., že s tímto vzhledem, nikdy nikoho nenalákám., Na techto stránkách postupně přibylo několik materiálů, ale mnoho toho nebylo..., asi největší podíl stránky zabíral otravný banner www.wz.cz
A přišel čas tzv. "Žlutého designu". To byla doba, kdy byly naše stránky celé ve žluté barvě., no nebylo to nic moc, ale bylo to rozhodně lepší, než to původní., Poznámka: Web, takový jaký tehdá byl, se mi dochovat nepodařilo., někde se mi ztratil, a tak je jako obrázek jenom malá "fotomontáž", jak to tehdá vypadalo... Ke konci své působnosti, přešel tento design na stránky http://www.cetelon.czechian.net, kde se dosti dlouhou dobu, zobrazoval jako pod svoji starou identitou cetelon.euweb.cz, jeho aktualizace, ale byly jenom výjmečné.
A stránky opět změnily své umístění, tentokráte na adresy www.cetelon.szm.com, a www.cetelon.szm.sk, kde pro ně bylo připraveno 40MB prostoru, a stránky se začali docela znamenitě rozvíjet, a začala jim trochu růst návštěvnost., Tento obrázek, je již, ale z dob, kdy web byl rušen a opět se stěhoval. Na této adrese vydržel pouhé čtyři měsíce. Tento web byl asi nejnáročnější na načítání, protože na něm bylo hodně naprosto zbytečných grafických prvků. (Ne, že by na tom současném nebyly :-)) Na tomto webu byla výhoda, že sprostředkovatel automaticky umístil svoji ikonu na spodní část stránky, a já se o to nemusel starat.
www.cetelon.ic.cz - 100 MB docela atraktivní nabídka pro náš web., a tak jsme přešli na doménu ic.cz., Co víc dodat., stránka začala být stále častěji aktualizována., až jsme se dostali tam kde jsme nyní.
A stránky se dostali na www.cetelon.tk, www.telenovely.cetelon.tk/cz,. Na všech techto třech adresách se zobrazují mé stránky. Nejprve začínali, že měla každá stránka svoji barvu, a později jsem začal stránky sjednocovat.., A nyní jsou ve čtyřech typech barev., Hlavní - modrá (zobrazena i zde), černá (u jednotlivých dílů telenovel,), Modrá, přecházející mezi světlejším, a tmavějším odstínem (v menu jednotlivých telenovel), a hnědá (u výběru názvu telenovely). Nyní má stránka k dispozici 2000MB prostoru, a její návštěvnost kulminuje okolo 150 / týden., což je docela hezký výsledek.
Stránky se nám opět změnily., doufám., že k lepšímu. Nyní sem se snažil stránky co nejvíce zjednodušit., aby byla jejich velikost co nejnižší. Také jsem zvětšil jazykový výběr, nyní je možné prohlížet stránky v 5-ti jazykových (barevně trochu odlišných) verzích. Přeložené je ovšem pouze hlavní menu., a to ne určitě stoprocentně. Ale vím., jaké je to třeba pro mě., když přijdu na nějakou stránku a není tam ani slovo srozumitelné., dosti mě to odradí., a tak jsem se pokusil alespoň takové základy., aby se na stránce každému lépe orientovalo. Což doufám., že bude.
Opět, po dlouhé době přišla na naše stránky zásadní změna, celý server přešel do nového kabátu, stále je věrný své typické modro-fialové barvě, do které byly lokalizován kompletně celý. Web byl naplněn mnoha novými informacemi, a  celý byl kompletně přeorganizován. Věříme že k lepšímu. Vaše připomínky vřele přivítáme v návštěvní knize, nebo na našem emailu info(a)cetelon.cz

Stránka zvětšila svoji kapacitu, a k dispozici má nyní 3000MB., který bude na nějakou dobu zase postačovat..,

Další verze webu je plánována cca zase za rok., ale není to přesné datum. V případě, že bude třeba dříve, bude vytvořené dříve.

A jaký bude další design??..., tak o tom, zatím, ještě neuvažuji, protože si myslím, že tento design, je prozatím plně vyhovující. Tím nechci říci, že by na něm nebylo co zlepšovat, ale...